Werkkledij autobehandeling/bodywarmers

Home » Havenarbeiders » Algemeen contingent » Beroeps- en beschermkledij » Werkkledij autobehandeling/bodywarmers

BERICHT AAN DE HAVENARBEIDERS DIE TEWERKGESTELD
WORDEN IN DE AUTOBEHANDELING


Werkkledij autobehandeling / bodywarmers :

Er wordt met aandrang gevraagd aan alle havenarbeiders, tewerkgesteld in de autobehandeling, om een stofjas of een fluo gilet over de bodywarmer te dragen.

De rits van de bodywarmers is niet overdekt. Dit kan voor beschadiging aan de auto’s zorgen. De regenjas heeft wel een overdekte rits. Normaal wordt de bodywarmer onder de regenjas gedragen!

De hiërarchische lijn zal er op toekijken dat men wel degelijk een stofjas of een fluo gilet draagt over de oude bodywarmers.

Ondertussen zijn er nieuwe bodywarmers en fleeces te beschikking bij Cewez.

De nieuwe bodywarmers en fleeces zijn voorzien van een overdekte rits en moeten in de mate van het mogelijke steeds gedragen worden bij de behandeling van de auto's!

MAATREGEL: BIJ HET DRAGEN VAN OUDE BODYWARMERS MOET MEN HIER BOVENOP EEN FLUO GILET OF STOFJAS DRAGEN!!!



U wilt werken
         in de haven?
In de kijker

Aanwerving op 18 mei 2012.

Lees verder »

Cewez gesloten op 18 mei 2012.

Lees verder »

Werkkledij autobehandeling/bodywarmers

Lees verder »

Oude regenjassen

Lees verder »

Uitbreiding time table C.RO Ports Zeebrugge nv.

Lees verder »

Medische controle

Bij medische controle dient u volgende richtlijnen in acht te nemen... Lees verder »

Boekingsnummer bij verlofaanvraag

Lees verder »

Havenbus

Graag informeren wij u dat vanaf vandaag de Havenbus Zeebrugge ook vertrekt vanuit Oostende... Lees verder »